Soutěž o malou cenu III

Renault v Českých zemích - výhraRenault Club Česká republika vyhlašuje Soutěž o malou cenu III

Smyslem soutěže je uhodnout co nejvíce odpovědí na otázky publikované na diskusním fóru Renault Clubu Česká republika.

Otázky

Soutěžní otázky se budou týkat celého motoristického spektra, ale především naší značky. Součástí mohou být také otázky na téma zcela libovolné.

Odpovědi

Odpověď na otázku se hádá tak dlouho, dokud není otázka zodpovězena správně. Soutěžící, který odpověděl správně jako první získává 1 bod. O správnosti odpovědi rozhoduje výlučně administrátor soutěže a pouze jeho názor je z tohoto hledika relevantní. Administrátor soutěže může rovněž v průběhu soutěže použít různých nápověd. Po správné odpovědi následuje další otázka. Systém bodování je možno v průběhu soutěže měnit.

Soutěž trvá 1 měsíc. Vítězem se stane ten, kdo uhodne nejvíce správných odpovědí.

Kde se soutěží

Soutěž probíhá zde, na diskusním fóru Renault Clubu Česká republika a trvá 1 měsíc.

O co se soutěží

Hlavní a jedinou cenou je knížka, která by zcela jistě neměla chybět v knihovně žádného fanouška naší značky, a nebo jak my říkáme, renaulťáka.

Na 130 stránkách je poutavě popisována historie značky v naší zemi. Jsou zde vkusně setříděna základní fakta o jednotlivých vozech, aniž by bylo plýtváno technickými podrobnostmi. Popisy jednotlivých aut se střídají se zážitky řidičů z dob, kdy byla jednotlivá auta vyráběna a nechybí ani příběhy renaulťáckých rodin. Zkrátka, každé auto tady má svůj příběh.

Vše začíná rokem 1905, kdy si první vůz značky Renault koupil Max Taussig a po něm velkoobchodník z Libně Jaroslav Tiller pak následovali další a další a někde skoro na konci stojíme my a po nás pak přijdou další se svými auty a se svými příběhy.

Účastnit soutěže se smí každý registrovaný uživatel fóra.

změny v pravidlech si klub vyhrazuje


Viktor Kazda
Chtěl po vás někdy policicta úplatek?
Ne nikdy
Naznačil, že by chtěl
Ano, ale nedal jsem mu ho
Ano, dal jsem mu ho
Úplatek jsem sám nabídl
Při nehodě na dálnici: Odejdi mimo vozovku, na svah nebo za svodidla.