Sebastian Vettel navštívil pracovníky Technocentra Renault

Dvojnásobný mistr světa F1 Sebastian Vettel navštívil vývojové centrum RenaultuPilot Formule 1 Sebastian Vettel  navštívil 3. dubna vývojové centrum Renault. Nejdříve byl uveden do designového studia, kde si prohlédl koncepční vůz DeZir i návrhy budoucích sériových modelů, které jsou ztvárněny v novém designovém stylu značky. Vettel také promluvil ke shromáždění zaměstnanců, které čítalo 11 000 osob. Sebastian, společně s inženýrem divize Renault Sport zabývajícím se vývojem motorů F1, Cyrilem Dumontem a vedoucím divize Renault Sport F1 Rémi Taffinem dali na oplátku pracovníkům Technocentra jedinečnou možnost nahlédnout do života týmu F1, který získal titul Mistra světa, když odpovídali na jejich otázky.

Sebastian Vettel  návštěvu komentoval: Byl jsem ve Viry-Chatillon již dříve, v oddělení motorů F1, kde byl vyvíjen i agregát pro můj vůz. Nyní jsem ale poprvé navštívil vývoj běžných silničních automobilů. Byl jsem fascinován. Samozřejmě jsem přísahal, že nevyzradím žádná tajemství, ale mohu říci, že některé prototypy, které odsud zamíří do sériové výroby, jsou opravdu vzrušující. Také jsem velmi potěšen, že jsem se mohl setkat s mnohými zaměstnanci, kteří zde pracují. Nemohu všem poděkovat osobně, každopádně věřím, že hloubku svého nadšení využijí pro dosažení dalších úspěchů značky Renault.

 /30. 4. 2012/


Roman Poláček


Galerie


Dvojnásobný mistr světa F1 Sebastian Vettel jezdí od roku 2009 za tým Red Bull Racing, který ve svých vozech používá motory Renault Vettelova návštěva v Technocentru Renault měla u zaměstnanců velký ohlas Sebastian byl zasypán žádostmi o autogram...
Vettel si vyzkoušel místo za volantem prapředka dnešních formulí, závodního Renaultu Type K z počátku 20. století


Chtěl po vás někdy policicta úplatek?
Ne nikdy
Naznačil, že by chtěl
Ano, ale nedal jsem mu ho
Ano, dal jsem mu ho
Úplatek jsem sám nabídl
Desatero účastníka dopravní nehody. 9. Zajisti totožnost automobilů.