Je čas, přátelé
Je čas skončit, přátelé

Těmito slovy končí Julius Satinský expedici Apalucha ve slavném filmu S tebou mě baví svět.

Je to skvělý film, jeden z nejkrásnějších, které jsem kdy viděl. Proto jsem si dovolil z něj tato slova vypůjčit. Mluvím o tomto filmu proto, že můj film, také krásný a vlastně téměř nejhezčí, jaký jsem kdy prožil, můj film s Renault Clubem Česká republika se také nachýlil ke svým titulkům.

Dvanáct let je dlouhá doba. Byla to doba rození nápadů a jejich realizace, doba porodních bolestí, ale i doba, kdy jsem viděl své dítko vyrůstat a dospívat. Byla to také doba, kdy mě moje pubertální ratolest lezla neskutečně krkem.

Ale to vše teď je pryč. Náš klub zažije svatbu. Od dnešního dne je přebírán pod křídla Renault Club le Monde, jinak a česky řečeno Světový klub Renault, jehož součástí se stáváme. Toto sdružení klubů pro Vás, členy klubu přinese mnoho výhod. Vzhledem k tomu, kolik světových klubu našeho formátu sdružuje je jeho síla opravdu veliká.

Mým nástupcem na křesle předsedy (doufám, že alespoň na stejně dlouhou dobu) se stává syn legendárního Pierre Lefauchauxe, Felix.

Král je mrtev, ať žije král.

Bylo mi s vámi fajn. Tak ať Vám to jezdí, bando!

Tady mi můžete popřát do mého důchodu

_____________________________________________________________

Aktualizace 2.4.2008 0.00

Vše výše byl ...............

Vy mí klubáci, copak si myslíte, že bych vás dal?

Ani nááááhodou. Aaaani mě nehne. Že bych zahodil ty desetitisíce hodin strávených pipláním, přebalováním, pohlavkováním, domlouváním, rozčilováním... a ... a... a zbytek života strávil s rukama v klíně a točil mlýnek? Už jste někdy viděli rybu na suchu?

Díky vám všem za reakce na tenhle aprílový žert, který se vylíhl v mé bláznivé hlavě. Ze všeho nejvíc díky mé ženě, která to hned ráno obrečela (ano, i ji jsem vyvedl). Díky těm, kteří to prokoukli hned zkraje a tuhle taškařici mi nezkazili.

Tohle není Apríl

To, co už Apríl není ani náhodou je skutečnost, že zase popojedeme, lidi. S pomocí prima renaulťáků, které vám záhy představím na našem webu, jsme založili Renault Club Slovenská republika, abychom byli našim slovenským kamarádům blíž. Další a mnohem více podrobností přineseme po administrativní konsolidaci klubu, která právě probíhá. Zabere nám to ještě nějaký čas, hodně času ale valíme se dál.

Slovensko, čekej nás!

Díky vám všem za to, že jste!

Váš Viktor


Viktor Kazda


Galerie


Felix Lefaucheaux


Chtěl po vás někdy policicta úplatek?
Ne nikdy
Naznačil, že by chtěl
Ano, ale nedal jsem mu ho
Ano, dal jsem mu ho
Úplatek jsem sám nabídl
Desatero účastníka dopravní nehody. 9. Zajisti totožnost automobilů.