Autobenex

Nabízíme:

AUTOBENEX, spol s r. o. je obchodní firma, přímý importér a distributor prodávající značkové autodíly. Nabídka AUTOBENEX, spol. s r. o. je komplexní a konkurenceschopná. Prodáváme mechanické i karosářské díly na všechny běžné osobní a lehké užitkové automobily. Poskytujeme všechny obchodní, poradenské i marketingové služby.

Obchodní filozofie AUTOBENEX, spol. s r. o. je založena na solidnosti a partnerském vztahu se zákazníkem. Obchodní aktivity vyplývají z pozorného a vstřícného naslouchání potřebám zákazníků. Sortimentní politika preferuje především kvalitu a pokrytí celého vozového parku ČR v mechanických dílech. Hlavními konkurenčními výhodami jsou:

rychlá, celoplošná a bezplatná distribuce zboží až k zákazníkovi několikrát denně,

profesionální a stabilní prodejní a skladový tým

Podpora obchodních partnerů je přímá a cílená. Kromě obchodních vztahů poskytujeme bonusové smlouvy vázané na obrat, finanční a materiálové investice do vybavení provozoven obchodních partnerů, věrnostní program - Bodovou hru (viz. Samostatná záložka - odkaz.), technická a dílenská data, technická školení, propagační materiály a předměty, prodejní stojany, montérky a nářadí, propagace na Internetu a tisku, prodejní akce, zájezdy k dodavatelům.

Adresa

Areál Technocom, hala D

Do Blatin, Praha 5, Zličín

Kontaktní telefony

tel: 225 983 225

fax: 225 983 207

mobil: 601 227 518

obchodní poradce: 724 007 046

Provozní doba

po - čt: 8-18

pá: 8-17

so: 9-12

Výhody pro členy Renault klubu

- Sleva ve výši 10% na jakékoliv zakoupené zboží ve všech vlastních pobočkách partnera.

Seznam vlastních poboček naleznete zde
Webové stránky partnera: http://www.autobenex.czZpět na seznam partnerů

Chtěl po vás někdy policicta úplatek?
Ne nikdy
Naznačil, že by chtěl
Ano, ale nedal jsem mu ho
Ano, dal jsem mu ho
Úplatek jsem sám nabídl
Desatero účastníka dopravní nehody. 8. Je-li nutné změnit pozici havarovaných vozidel, obkresli jejich původní postavení.