32. sraz - Hořice v Podkrkonoší

Titulka
Vážení příznivci automobilů Renault

Dovolte abychom Vám touto cestou oznámili že ve dnech 23.-25.5.2014 (Pá,So, Ne) se uskuteční 32. sraz všech členů a příznivců Renault klubu a automobilů Renault vůbec. Sraz se bude konat v Hořicích v Podkrkonoší, v autokempu Pod věží, který je pro nás v tomto termínu rezervován. Kemp se nachází přibližně 20 km jihovýchodně od Jičína, 25 km od Hradce Králové a 120 km od Prahy. 

Nejprve krátký úvod pro ty, co s námi pojedou poprvé

Na našich srazech se scházejí lidé, kteří mají rádi auta naší značky. Je jedno, jestli mají auto nové, staré, nablýskané, zašlé, tuningový skvost nebo veterána. Dovedeme ocenit každou z uvedených kategorií. Ještě více nám ale záleží na tom, abyste se všichni dobře bavili. Vítáni jsou jak jednotlivci tak páry, mladí i dlouho dospělí a samozřejmě i rodiny s dětmi, protože i pro ně máme přichystaný program.

... a teď pro všechny ostatní :-)

Stejně jako na podzim v témž kempu si uděláme sraz na pohodu. Nebude chybět nic z toho, na co jste zvyklí. Zasoutěžíme si, užijeme si nějakou tu pořadatelskou kulišárnu a večer, když už budeme mít hraní dost, dáme si něco dobrého na ohni a něco dobrého, chlazeného k tomu. 

Orienťák

To je jedna z našich oblíbených kratochvílí, správně se jí říká orientační závod. Mohou ho jet úplně všichni, tedy i ti, kdo nikdy žádný podobný závod nejeli. Jezdí se podle pravidel silničního provozu, podle itineráře, který vám říká, kudy máte jet a kudy ne a podle mapy 1:100.000. Taky je dobře mít s sebou tužku, kousek papírku, pauzák a může se hodit i baterka (pokud vás při orienťáku zavedeme do nějaké temné jeskyně - i procházka příjemnými místy totiž může být součástí této orientačně výletní akce) 

Zručka

Sobota začne srazovou klasikou. Jízdou zručnosti. Namasírujte si své bicepsy, může se vám to hodit. Točení volantem, je prý tvrdý chlebíček. 

...a Vaše ratolesti

V sobotu ráno, zahájíme rozpravou, po které následuje jízdy zručnosti. Zatímco Vy budete krotit koně pod kapotou, o Vaše děti se budeme starat my. Máme pro ně připravenou prima zábavu a soutěže.  

Večerní pokec s vůní kouře

Ti z Vás, kdo mají rádi grilování pod širým nebem nechť si na večer připraví propriety, sejdeme se u grilu už v 18.00 hodin. Kdo griluje méně rád, může se uchýlit do místního stravovacího zařízení. Kdo griluje rád, ale nechce s sebou tahat gril a naložené maso, nechť zví, že s sebou povezeme grily 3 a na ty se snad nějak vejdeme - s pomocí dalších, kdo si s sebou tuto báječnou vymoženost přivezou také. Kdo vezme útokem nějaký supermarket, bude mít naložené maso za pár minut. Těšíme se na staré i nové známé. Každý kdo má rád Renaulty, má u našeho stolu místo.

Neděle - vítězové a veteráni

V neděli kolem poledního, až se zotavíme z náročného večera, noci, nebo někteří rána, vypukne vyhlášení vítězů a předávání cen.

Program:

pátek:

příjezd a ubytování, seznámení s programem srazu
20:00 slavnostní zahájení srazu
21:00 rozprava před startem a start prvního orientačního závodu

sobota:

8:00 snídaně
9:00 zahájení soutěžního dne
9:30 první jízda zručnosti a soutěž pro děti
12:00 oběd
13:15 spanilá jízda
14:45 druhý orientační závod a čumjízda
Po dojezdu zručka
18.00 všeobecná grill párty :-)

neděle:

ráno, jak kdo vstane po náročné noci
12:00 vyhlášení výsledků a předání cen poskytnutých našimi partnery
14:00 klubová veteránská testace
změna programu vyhrazena

Ubytování a stravování

To nejdůležitější nakonec. Na začátku jsem psal, že máme rezervovaný pro naše potřeby kemp. Platí to obecně pro celou naši akci. Rezervaci ubytování si musíte ale každý provést sám, a to na tel čísle: 725 016 710, možno je také využít rezervační formulář na www.kempuveze.cz.  Dobře Vám radím, dlouho s tím neotálejte. 

Účastnický poplatek

Účastnický poplatek je stanoven ve výši 290 Kč/auto pro členy klubu a 450 Kč/auto pro nečleny. Účastníci, kteří přijedou s vozy staršími než 25 let, mají účast na sraze zdarma (jsou zproštěni platby účastnického poplatku). Poplatek se bude vybírat v místě konání a zahrnuje možnost účastnit se všech soutěží a losování. Výsledky soutěží se započítávají do ročního hodnocení Mistr Renault. Účastníkům doporučujeme příjezd v pátek odpoledne.

Malé P.S.

ten, kdo ještě nemá klubovou kartu, přestože má zaplaceno, dostane ji při registraci. 

Těšíme se na Vás


Partnery srazu jsou společnosti Renault ČR a.s., TOTAL Česká republika s.r.o., Novakoil s.r.o.,  Auto Vašenda motorsport a další, kteří věnovali do soutěží a tomboly ceny. 

Pod tímto odkazem naleznete pravidla pro soutěže pořádané klubem

Diskuse o sraze je zde


Zpět na seznam srazů

Chtěl po vás někdy policicta úplatek?
Ne nikdy
Naznačil, že by chtěl
Ano, ale nedal jsem mu ho
Ano, dal jsem mu ho
Úplatek jsem sám nabídl
Desatero účastníka dopravní nehody. 5. Zraněným poskytni první pomoc.