30. sraz Stříbrný rybník Hradec Králové

30. sraz

Ahoj, Renaulťáci, Renaulťačky a Renaulťáčata,
skoro se to zdá neuvěřitelné, ale je to tak. Přiblížil se nám termín 30. srazu všech Renaulťáků. Renaulťáků, kteří mají společnou lásku ke svým autům, starým starším, novějším i novým. Zkrátka k Renaultům bez rozdílu věku. Renaulťáků mladých, starších, ženatých a vdaných se závazky. Prostě všech. 
Třicítka je velké číslo, jubilejní. Proto jsme se rozhodli, že sraz pro Vás uděláme co nejlepší a že provedeme pár změn.

Ale všechno popořadě

Nejdůležitější je termín: 17. -19. května 2013

Neméně důležité je místo (a to je hned první změna): Kemp Stříbrný Rybník u Hradce Králové ( klikni pro odkaz na webové stránky kempu ) (klikni pro mapu). 

Pozor: Ubytování si musí v kempu každý zajistit sám.

Program:

pátek:

příjezd a ubytování, seznámení s programem srazu

20:00 slavnostní zahájení srazu a rozprava

21:00 start orientačního závodu

sobota:

8:00 snídaně

9:00 zahájení soutěžního dne

10:00 první jízda zručnosti a soutěž pro děti

12:00 oběd

13:00 spanilá jízda

14:30 Čumjízda, po dojezdu Orienťák

??:00 po dojezdu do cíle: pití, povídání

neděle:

ráno, jak kdo vstane po náročné noci

12:00 vyhlášení výsledků a předání cen poskytnutých našimi partnery


Vy, kdo nás znáte, víte, že jsme organizátoři veselí a hraví. Vy, co nás neznáte, koukněte se, jaké blbiny si na Vás umíme vymyslet. Baví nás to. A čím víc se bavíte vy, tím víc jsme spokojení. 

Ubytování a stravování

Máme rezervovaný pro naše potřeby téměř celou plochu kempu. Ubytovací kapacity jsou více než dostatečné, kemp nabízí ubytování v chatkách již od 200 Kč za os./den, ale je třeba, abyste si sami provedli rezervaci a to u správce kempu na tel čísle: 777 736 349 nebo prostřednictvím Online rezervace.  Dobře Vám radím, dlouho s tím neotálejte.

Stravování: V kempu se nachází restaurace, která zajišťuje stravování formou snídaně/polopenze/plné penze za 40/120/200 Kč za osobu, nebo se můžete najíst výběrem s aktuální nabídky hotových jídel. Po dobu srazu máme slíbené točené pivo za 20 Kč. V pátek a v sobotu večer máme domluveno, že si před restaurací na terase můžeme zřídit vlastní gril a opéct si své masíčko. 

Účastnický poplatek

Účastnický poplatek je stanoven ve výši 290 Kč/auto pro členy klubu a 450 Kč/auto pro nečleny. Účastníci, kteří přijedou s vozy staršími než 25 let, mají účast na sraze zdarma (jsou zproštěni platby účastnického poplatku). Poplatek se bude vybírat v místě konání a zahrnuje možnost účastnit se všech soutěží a losování. Výsledky soutěží se započítávají do ročního hodnocení Mistr Renault. Účastníkům doporučujeme příjezd v pátek odpoledne.

Těšíme se na Vás

Partnery srazu jsou společnosti Renault ČR a.s., TOTAL Česká republika s.r.o. a další, kteří věnovali do soutěží a tomboly ceny v hodnotě mnoha desítek tisíc korun. Pod tímto odkazem naleznete pravidla pro soutěže pořádané klubem

Zde naleznete diskusi o srazu na našem diskusním fóru.

Viktor Kazda

Zpět na seznam srazů

Chtěl po vás někdy policicta úplatek?
Ne nikdy
Naznačil, že by chtěl
Ano, ale nedal jsem mu ho
Ano, dal jsem mu ho
Úplatek jsem sám nabídl
Při nehodě na dálnici: Místo k zastavení vybírej zásadně za nehodou. Klidně ve větší vzdálenosti.