Vzorová stránka

Renault Alpine

Vzorová stránka

V této sekci si každý z našich členů může vytvořit vlastní stránku o svém nebo svých autech, případně o čemkoliv jiném, třeba cestování, rodině ap.

Členská stránka se skládá ze dvou částí: Textové s hlavním obrázkem, který musí mít horizontální rozměr 467 pixelů a textem, který je možno upravovat pomocí aktivních tlačítek. Je možno použít tři základní syly písma. Toto je základní styl.

toto je Nadpis H2

Toto je nadpis H3

Jednotlivé tématické části textu je vhodné oddělovat nadpisy. Přispívá to přehlednosti.

Pokud budete text psát mimo tento editor, vřele doporučuji přenést jej nejprve do notepadu a následně formátovat v editoru. Při jiném postupu může dojít k potížím.

Jak tedy postupovat?

Zmáčkněte tlačítko Úprava prezentace a dejte se do sepisování. Upravte si graficky stránku dle svého vkusu pomocí přednastavených stylů a dalších tlačítek.

Pojmenujte si svou prezentaci vyplněním pole titul článku

Doporučuji prezentaci doplnit alespoň Hlavním obrázkem. Hlavní obrázek se zobrazuje nad prezentací a je z něj generován thumbnail do seznamu členských stránek.

Obrázek nahrajete takto:

Stiskněte tlačítko Galerie a přidávejte obrázky dle libosti. Nahrávat lze obrázky z vašeho hard disku zadáním cesty k obrázku a stiskem tlačítka Přidat. Obrázek bude nahrán.

Hlavní obrázek přidáte ze své galerie tak, že si vlezete zpátky do Úpravy prezentace a zmáčknete přidat obrázek. Pak s ze své galerie vyberete ten obrázek, který chcete mít jako obrázek Hlavní.

Je velmi vhodné si obrázky pojmenovat. Jednak budou ostatní vědět, co na něm je a jednak vás lépe uvidí vyhledávače.

Zveřejnění prezentace

Jste-li se svou prezentací spokojeni, stiskněte tlačítko zveřejnit.

A to je celé :)

Příjemnou zábavu.Galerie


Renault? Kdepak :-)


Chtěl po vás někdy policicta úplatek?
Ne nikdy
Naznačil, že by chtěl
Ano, ale nedal jsem mu ho
Ano, dal jsem mu ho
Úplatek jsem sám nabídl
Desatero účastníka dopravní nehody. 3. Zajisti místo výstražným trojúhelníkem.