Festival Renault - unikátní setkání majitelů vozů a příznivců značky Renault

Renault chystá pro všechny příznivce značky velké setkání!Automobilka Renault s potěšením oznamuje, že připravuje velkou akci nazvanou Festival Renault, která se bude konat 22. -23. září ve Francii, na autodromu Linas-Montlhéry poblíž Paříže. Očekává se příjezd více než 6000 návštěvníků a více než 2000 vozidel značky Renault. Víkend plný zábavy nabídne poutavý program pro všechny příznivce značky, až již je v centru jejich zájmu nejnovější Mégane R.S., historická dodávka Estafette, elektromobil Fluence Z.E. nebo kultovní Renault 5!

Ve stánku nazvaném Vesnice Renault, který připraví sama automobilka, neleznou návštěvníci historická vozidla, současné modely, automobilové studie a vozy Formule 1.

Ve Vesnici značkových klubů si návštěvníci budou moci prohlédnout expozice, ve kterých se předvedou historické Renaulty, které letos slaví kulatá výročí a další různé stánky. K dispozici bude také hřiště pro děti.

Speciální plocha čeká na návštěvníky, kteří chtějí svého plechového přítele značky Renault hrdě vystavit a je přitom jedno, půjde-li o současný či historický model.

K dispozici bude samozřejmě dobře známá závodní trať a na akci vystoupí i některé populární osobnosti.

Jestliže máte zájem se této jedinečné akce zúčastnit, registrační dokumenty i všechny potřebné informace naleznete na adrese

www.festivalrenault.com

.(1.4. 2012)

Roman Poláček


Galerie


Také grafické ztvárnění plakátu signalizuje, že na své si příjdou obdivovatelé vozů Renault různého stáří a kategorií


Chtěl po vás někdy policicta úplatek?
Ne nikdy
Naznačil, že by chtěl
Ano, ale nedal jsem mu ho
Ano, dal jsem mu ho
Úplatek jsem sám nabídl
Desatero účastníka dopravní nehody. 7. Dohodni případné svědky.