Dacia zamířila do Izraele

Izrael se stal již 44. zemí, kde se prodávají vozy Dacia

Dne 7. Ledna 2015 byl otevřen první showroom značky Dacia v Izraeli, ve městě Tel Aviv. V nabídce jsou modely Duster, Sandero, Stepway, Lodgy a Dokker. Rozšíření prodeje Dacie do Izraele potvrzuje značný důraz, který tato značka klade na prodej svých vozů v oblasti kolem středozemního moře. 

Otevření první prodejny Dacie v Tel Avivu byl přítomen  Francois Mariotte, prodejní a marketingový ředitel Dacie a Itzik Weitz, ředitel firmy Carasso Motors. Ta se stala importérem značky Dacia v Izraeli a má zde také na starosti zajištění servisu pro tyto vozy. Partnerství firmy Carasso Motors se značkou Renault trvá již více než 65 let. Prodej Renaultů v Izraeli má stále vzrůstající trend a nyní zde tato značka drží tržní podíl 4,2 %.  Vozy Dacia budou i v Izraeli představovat důležitý doplněk nabídky Renaultů pro zákazníky, kteří kladou zvýšený důraz na výhodný poměr ceny a užitné hodnoty. Stejně jako v jiných zemích, i v Izraeli jsou vozy Dacia standardně prodávány se zárukou v délce 3 let (do ujetí 100 000 km).

Izrael se stal již 44. zemí, kde se vozy Dacia prodávají a v blízké budoucnosti by prodejny této značky měly vyrůst i v dalších izraelských městech. Dacia se snaží o stálé rozšiřování počtu zemí, kde se její vozy prodávají. Například v roce 2013 se Dacie začaly nabízet ve Velké Británii, Irsku, Dánsku, Norsku, na Kypru a na Maltě.(31.1. 2015)


Roman Poláček


Galerie


Cenově velmi výhodné SUV Dacia Duster se jistě stane velmi vyhledávaným vozem i v Izraeli


Chtěl po vás někdy policicta úplatek?
Ne nikdy
Naznačil, že by chtěl
Ano, ale nedal jsem mu ho
Ano, dal jsem mu ho
Úplatek jsem sám nabídl
Máte zájem o členství v Renault Clubu? Informace a přihlašovací formulář najdete v sekci "Kontakt".