Dacia zamířila do Izraele

Izrael se stal již 44. zemí, kde se prodávají vozy Dacia

Dne 7. Ledna 2015 byl otevřen první showroom značky Dacia v Izraeli, ve městě Tel Aviv. V nabídce jsou modely Duster, Sandero, Stepway, Lodgy a Dokker. Rozšíření prodeje Dacie do Izraele potvrzuje značný důraz, který tato značka klade na prodej svých vozů v oblasti kolem středozemního moře. 

Otevření první prodejny Dacie v Tel Avivu byl přítomen  Francois Mariotte, prodejní a marketingový ředitel Dacie a Itzik Weitz, ředitel firmy Carasso Motors. Ta se stala importérem značky Dacia v Izraeli a má zde také na starosti zajištění servisu pro tyto vozy. Partnerství firmy Carasso Motors se značkou Renault trvá již více než 65 let. Prodej Renaultů v Izraeli má stále vzrůstající trend a nyní zde tato značka drží tržní podíl 4,2 %.  Vozy Dacia budou i v Izraeli představovat důležitý doplněk nabídky Renaultů pro zákazníky, kteří kladou zvýšený důraz na výhodný poměr ceny a užitné hodnoty. Stejně jako v jiných zemích, i v Izraeli jsou vozy Dacia standardně prodávány se zárukou v délce 3 let (do ujetí 100 000 km).

Izrael se stal již 44. zemí, kde se vozy Dacia prodávají a v blízké budoucnosti by prodejny této značky měly vyrůst i v dalších izraelských městech. Dacia se snaží o stálé rozšiřování počtu zemí, kde se její vozy prodávají. Například v roce 2013 se Dacie začaly nabízet ve Velké Británii, Irsku, Dánsku, Norsku, na Kypru a na Maltě.(31.1. 2015)


Roman Poláček


Galerie


Cenově velmi výhodné SUV Dacia Duster se jistě stane velmi vyhledávaným vozem i v Izraeli


Chtěl po vás někdy policicta úplatek?
Ne nikdy
Naznačil, že by chtěl
Ano, ale nedal jsem mu ho
Ano, dal jsem mu ho
Úplatek jsem sám nabídl
Desatero účastníka dopravní nehody. 8. Je-li nutné změnit pozici havarovaných vozidel, obkresli jejich původní postavení.