38. sraz Renault Clubu - Poděbrady - 15. 9. - 17. 9. 2017

Sraz Renault Clubu
Vážení příznivci automobilů Renault,

Na vědomost se dává, že 38. sraz Renault Clubu proběhne poslední letní víkend a to v Poděbradech v termínu 15.9. - 17.9. 2017 v kempu Golf.

Jako obvykle je třeba si ubytování zarezervovat přímo v kempu (zde) (Pokud při rezervaci uvedete, že jedete na sraz Renaultů, budeme mít prima přehled, kdo přifrčí ... a bude se nám lépe plánovat program)

V plánu máme jako obvykle nějaký ten orienťák či orienťáček, nějakou tu zručku (ano zřejmě vás čeká v rámci orientačního závodu opět mezipřistání na letišti), ale hlavně spoustu zábavy, legrace, večer společné grilování a jistě na vás vymyslíme nějaké ty naše tradiční kulišárny. 

Oficiální začátek je v pátek ve 20:00, ale v kempu nás najdete již od času oběda. Doporučujeme, ale přijet v pátek odpoledne, abyste měli čas se srovnat před prvním orienťákem.

Program 38. srazu:

pátek:

příjezd a ubytování, seznámení s programem srazu
20:00 slavnostní zahájení srazu
21:00 rozprava před startem a start prvního orientačního závodu
Po dojezdu OZ se sejdeme u grilu

sobota:

8:00 snídaně
9:30 zahájení soutěžního dne
10:00 první jízda zručnosti a soutěž pro děti
12:00 oběd
14:00 druhý orientační závod a čumjízda
Po dojezdu zručka a vědomostní test
19:00 všeobecná grill párty :-)

neděle:

ráno, jak kdo vstane po náročné noci
12:00 vyhlášení výsledků a předání cen poskytnutých našimi partnery
změna programu vyhrazena

Účastnický poplatek je stanoven ve výši 290 Kč/auto pro členy klubu a 450 Kč/auto pro nečleny. Účastníci, kteří přijedou s vozy staršími než 25 let, mají účast na sraze zdarma (jsou zproštěni platby účastnického poplatku). Poplatek se bude vybírat v místě konání a zahrnuje možnost účastnit se všech soutěží a losování. Výsledky soutěží se započítávají do ročního hodnocení Mistr Renault. 


Srdečně Vás zdraví a již teď se na Vás těší tým organizátorů!

Novinky o akci najdete také na naší facebookové události zdeGalerie


odnést si svou výhru také někdy vyžaduje trochu zručnosti mini fotbálek - jedna z našich posledních kulišáren při vyhlašování výsledků ceny jsou připraveny, aneb kdo maže, ten jede
příprava ke startu orientačního závodu orientační závody - správný průjezd rádi vysvětlíme ;-) skřítci závodí :-) soutěží se opravdu srdcem


Chtěl po vás někdy policicta úplatek?
Ne nikdy
Naznačil, že by chtěl
Ano, ale nedal jsem mu ho
Ano, dal jsem mu ho
Úplatek jsem sám nabídl
Máte-li ve voze kůži, střezte se ji polít Coca Colou. Její působení kůže nenávratně poškodí. Když už se tak stane, nešetřete vodou. Ihned.