20. sraz Renault Clubu Česká republika 23.-25.5.2008

20. sraz

Vážení příznivci automobilů Renault

Dovolte abychom Vám touto cestou oznámili že ve dnech 23.-25.5.2008 (Pá,So, Ne) se uskuteční výroční 20. sraz všech členů a příznivců Renault klubu a automobilů Renault vůbec. Sraz se bude konat v Jičíně, v autokempinku Rumcajs, který je pro nás v tomto termínu rezervován. Kemp se nachází přibližně 90km od Prahy. Příjezd z tohoto směru bude značený.

Nejprve krátký úvod pro ty, co s námi pojedou poprvé

Na našich srazech se scházejí lidé, kteří mají rádi auta naší značky. Je jedno, jestli mají auto nové, staré, nablýskané, zašlé, tuningový skvost nebo veterána. Dovedeme ocenit každou z uvedených kategorií. Ještě více nám ale záleží na tom, abyste se všichni dobře bavili. Vítáni jsou jak jednotlivci tak páry, mladí i dlouho dospělí a samozřejmě i rodiny s dětmi, protože i pro ně máme přichystaný program.

...a něco pro ty, kteří s námi jedou po x-té

při uplynulých srazech jste si s námi vyzkoušeli jaké to je řídit auto, které si dělá z Vašich bohulibých úmyslů měnit směr dobrý den a na každé natočení volantu má vlastní názor, vyzkoušeli jste si, jaké to je když vy hot a auto čehý, lezli jste s námi na skálu, co je hodně špičatá, vyzkoušeli jste si poslední model simulátoru opice, ale především (a v to pevně doufám) jste si s námi vždy užili spoustu srandy a pohody (vyvolení si užili navíc opici - ale o tom se nemluví :-) ). Vždycky se snažíme, aby bylo něco nového, neotřelého. To neotřelé otřeme na sraze a na další sraz vymýšlíme zase další ptákoviny.

Jak to tedy na 20. sraze Renault Clubu bude?

Sraz začne nočním orientačním závodem. Dnes už skoro legendární orienťák je známý tím, že nováčkové ho projedou, ale ostříleným matadorům zamotá hlavu. No jasně, že tam bude zase finta ;-). Český ráj nám tentokrát poskytl opravdu prima podmínky.  Nápověda: Do závodu je vložena mikrozručka. Ale nebojte, dojedete všichni a pak nás můžete u skleničky něčeho dobrého férově zdrbnout. Jo, abych nezapomněl - vezměte si s sebou mapu 1:100.000 a baterku :-)

Zručka a Vaše ratolesti

V sobotu ráno, zahájíme rozpravou, po které vypuknou jízdy zručnosti, současně s nimi začne zábavní program pro děti. Po nich Vás čeká oběd a po něm spanilá jízda nekonečné řady renaultů. A protože je 20. sraz, počítejte s tím, že bude hodně nekonečná.  

Čumjízda

V cíli obdržíte další jízdní výkaz a hurá do další akce (to samozřejmě neznamená, že jsou soutěže povinné. Kdo chce, soutěží, kdo nechce může debatovat, debužírovat, bavit se. Další akcí je rovněž tradiční čumjízda. Tento závod jsme na našich srazech zavedli už před lety jako soutěž pro celou posádku (nebo chcete-li celou rodinu). Předem určená trať se projíždí tak, že se hledají obrázky z itineráře. Následně se do jízdního výkazu zapisují místa, kde to či ono bylo spatřeno. Baví se celá posádka, které se často trumfuje v tom, kdo toho našel víc.

Co s načatým večerem

Ti z Vás, kdo mají rádi grilování pod širým nebem (počasí objednávám vždy na rok dopředu), nechť si na večer připraví propriety, sejdeme se u grilu a dáme si do nosu. Kdo griluje méně rád, může se přitulit do náruče spanilé servírky místního příjemného stravovacího zařízení. Do tanečního reje Vás pak vtáhne kapela Fragment Band.

Neděle - vítězové a veteráni

V neděli kolem poledního, až se zotavíme z náročného večera, noci, nebo někteří rána, vypukne vyhlášení vítězů a předávání cen.

Na nedělní odpoledne pak máme připravenu veteránskou testaci pro naše veteránisty. Zájemci o testaci, nechť se před srazem ohlásí, nejlépe telefonicky nebo e-mailem. (poznámka: budou prodlužovány i loňské klubové testace - pro ty, kteří je od nás ještě nemají zdarma).Program:

pátek:

příjezd a ubytování, seznámení s programem srazu

20:00 slavnostní zahájení srazu

21:00 rozprava před startem a start Orientačního závodu

sobota:

8:00 snídaně

9:00 zahájení soutěžního dne

10:00 první jízda zručnosti a soutěž pro děti

12:30 oběd

13:30 spanilá jízda

15:00 krocení vehiklu, pokud přežije páteční orienťák a čumjízda

18.30 pokračování v soutěžích

??:00 po dojezdu do cíle: pití, povídání

neděle:

ráno, jak kdo vstane po náročné noci

12:00 vyhlášení výsledků a předání cen poskytnutých našimi partnery

14:00 klubová veteránská testace
změna programu vyhrazena

Ubytování a stravování

To nejdůležitější nakonec. Na začátku jsem psal, že máme rezervovaný pro naše potřeby kemp. Platí to obecně pro celou naši akci. Rezervaci ubytování si musíte ale každý provést sám, a to na tel číslech: Správce kempu: p. Davídek - chatky -tel: 493531078, mobil: 606222006 nebo správce motelu v areálu kempu p. Ježek: 493531400.  Dobře Vám radím, dlouho s tím neotálejte. V tuto chvíli (19.5.2008) zbývají už poslední 4 místa.  Po obsazení kempu je možno využít ostatní ubytovací kapacity v okolí, např. kemp Jinolice nebo Lužany, které jsou ve vzdálenosti cca 8 km), případně některý z jičínských hotelů nebo penzionů.

Účastnický poplatek

Účastnický poplatek je stanoven ve výši 240 Kč/auto pro členy klubu a 390 Kč/auto pro nečleny. Účastníci, kteří přijedou s vozy staršími než 25 let, mají účast na sraze zdarma (jsou zproštěni platby účastnického poplatku). Poplatek se bude vybírat v místě konání a zahrnuje možnost účastnit se všech soutěží a losování. Výsledky soutěží se započítávají do ročního hodnocení Mistr Renault. Účastníkům doporučujeme příjezd v pátek odpoledne.

Těšíme se na Vás
Partnery srazu jsou společnosti Renault ČR a.s., TOTAL Česká republika s.r.o., Brzdové centrum FERODO, Autoservis Vašenda s.r.o. Renaultdíly Vojkov, Autoavant družstvo  a další, kteří věnovali do soutěží a tomboly ceny v hodnotě mnoha desítek tisíc korun. A abych nezapomněl, do dobrých rukou věnujeme jednomu z vás automobil :-)

Pod tímto odkazem naleznete pravidla pro soutěže pořádané klubem

Diskuse o sraze je zde


Viktor Kazda


Galerie


zábava diagnostika na ploše
grilpárty zručka zručka
Zábava pro děti


Chtěl po vás někdy policicta úplatek?
Ne nikdy
Naznačil, že by chtěl
Ano, ale nedal jsem mu ho
Ano, dal jsem mu ho
Úplatek jsem sám nabídl
Desatero účastníka dopravní nehody. 8. Je-li nutné změnit pozici havarovaných vozidel, obkresli jejich původní postavení.