19. sraz Renault Clubu Česká republika 7.-9.9.2007

Tak se na srazech fandí :-)

Vážení příznivci automobilů Renault

Dovolte abychom Vám touto cestou oznámili že ve dnech 7.-9.9.2007 (Pá,So, Ne) se uskuteční 19. sraz všech členů a příznivců Renault klubu a automobilů Renault vůbec. Sraz se bude konat v Mělníku, v autokempinku Mělník, který je pro nás v tomto termínu rezervován. Kemp se nachází přibližně 35 km od Prahy. Příjezd z tohoto směru bude značený.

Nejprve krátký úvod pro ty, co s námi pojedou poprvé

Na našich srazech se scházejí lidé, kteří mají rádi auta naší značky. Je jedno, jestli mají auto nové, staré, nablýskané, zašlé, tuningový skvost nebo veterána. Dovedeme ocenit každou z uvedených kategorií. Ještě více nám ale záleží na tom, abyste se všichni dobře bavili. Vítáni jsou jak jednotlivci tak páry, mladí i dlouho dospělí a samozřejmě i rodiny s dětmi, protože i pro ně máme přichystaný program.

...a něco pro ty, kteří s námi jedou po x-té

při uplynulých srazech jste si s námi vyzkoušeli jaké to je řídit auto, které si dělá z Vašich bohulibých úmyslů měnit směr dobrý den a na každé natočení volantu má vlastní názor, vyzkoušeli jste si, jaké to je když vy hot a auto čehý, lezli jste s námi na skálu, co je hodně špičatá, vyzkoušeli jste si poslední model simulátoru opice, ale především (a v to pevně doufám) jste si s námi vždy užili spoustu srandy a pohody (vyvolení si užili navíc opici - ale o tom se nemluví :-) ). Vždycky se snažíme, aby bylo něco nového, neotřelého. To neotřelé otřeme na sraze a na další sraz vymýšlíme zase další ptákoviny. Mimochodem, už jste si zkoušeli zavázat jedny tkaničky dvěma rukama a je všemu oběma pravýma? Že to je ptákovina? No je, to je fakt. Čekali byste ji na sraze? Nečekali? No tak ji nečekejte, protože zrovna tahle ptákovina je v plánu až na výroční 27. a 1/2 sraz. Na 19. sraze bude ptákovina úplně jiná.

Pro všechny, kdo s námi pojedou poprvé a pro všechny, kdo s námi už mockrát byli mám na následující sraz jedno dobré doporučení: Podívejte se, kte máte zadní kola, bude s Vám to hodit.

Jak to tedy na 19. sraze Renault Clubu bude?

Sraz začne noční čumjízdou. Tento závod jsme na našich srazech zavedli už před lety jako soutěž pro celou posádku (nebo chcete-li celou rodinu). Předem určená trať se projíždí tak, že se hledají obrázky z itineráře. Následně se do jízdního výkazu zapisují místa, kde to či ono bylo spatřeno. Baví se celá posádka, které se často trumfuje v tom, kdo toho našel víc. Tentokrát bude krátká, ale výživná.

Zručka a Vaše ratolesti

V sobotu ráno, zahájíme rozpravou, po které vypuknou jízdy zručnosti, současně s nimi začne zábavní program pro děti. Po nich Vás čeká oběd a po něm spanilá jízda nekonečné řady renaultů, která v Čechách nemá obdoby napříč Mělníkem a přilehlým malebným okolím. Pokud nebudete právě soutěžit, můžete si nechat zcela zdarma provést diagnostiku, kterou pro nás zajišťuje mělnický partner klubu.

Orienťák

V cíli obdržíte další jízdní výkaz a hurá do další akce (to samozřejmě neznamená, že jsou soutěže povinné. Kdo chce, soutěží, kdo nechce může debatovat, debužírovat, bavit se – i na cizí účet ;-). Další akcí je velmi tradiční orienťák. Tentokrát ovšem zauzlovaný - konec konců blíží se podzim a orienťáky právě dozrávají. (Opravdu to s tkaničkami nemá nic společného :-) )

Co s načatým večerem

Ti z Vás, kdo mají rádi grilování pod širým nebem (počasí objednávám vždy na rok dopředu), nechť si na večer připraví propriety, sejdeme se u grilu a dáme si do nosu.

Neděle - vítězové, veteráni a splašení koně

V neděli kolem poledního, až se zotavíme z náročného večera, noci, nebo někteří rána, vypukne vyhlášení vítězů a předávání cen.

Na nedělní odpoledne pak máme připravenu veteránskou testaci pro naše veteránisty. Zájemci o testaci, nechť se před srazem ohlásí, nejlépe telefonicky nebo e-mailem.Program:

pátek:

příjezd a ubytování, seznámení s programem srazu

20:00 slavnostní zahájení srazu

21:00 rozprava před startem a start Čumjízdy

sobota:

8:00 snídaně

9:00 zahájení soutěžního dne

10:00 první jízda zručnosti a soutěž pro děti

12:30 oběd

13:30 spanilá jízda

15:00 krocení záludného vehiklu a orientační závod

18.30 pokračování v soutěžích

??:00 po dojezdu do cíle: pití, povídání

neděle:

ráno, jak kdo vstane po náročné noci

12:00 vyhlášení výsledků a předání cen poskytnutých našimi partnery

14:00 klubová veteránská testace
změna programu vyhrazena

Ubytování a stravování

To nejdůležitější nakonec. Na začátku jsem psal, že máme rezervovaný pro naše potřeby kemp. Platí to obecně pro celou naši akci. Rezervaci ubytování si musíte ale každý provést sám, a to na stránkách autocampu Mělník. Zde naleznete jak ceník, tak i rezervační formulář. Dobře Vám radím, dlouho s tím neotálejte. Po provedení rezervace se Vám lidé z kempu ozvou. Buď mailem nebo telefonicky a rezervaci potvrdí.

Účastnický poplatek

Účastnický poplatek je stanoven ve výši 240 Kč/auto pro členy klubu a 390 Kč/auto pro nečleny. Účastníci, kteří přijedou s vozy staršími než 24 let, mají účast na sraze zdarma (jsou zproštěni platby účastnického poplatku). Poplatek se bude vybírat v místě konání a zahrnuje možnost účastnit se všech soutěží a losování. Výsledky soutěží se započítávají do ročního hodnocení Mistr Renault. Účastníkům doporučujeme příjezd v pátek odpoledne.

Těšíme se na Vás
Partnerem srazu jsou společnosti Renault ČR a.s., TOTAL Česká republika s.r.o., Renault Autor Mělník a  Auto Vašenda s.r.o.

Pod tímto odkazem naleznete pravidla pro soutěže pořádané klubem

Diskuse o sraze je zde


Viktor Kazda


Galerie


Na ploše Diagnostika Zručka
Zábava pro děti Clio v akci Grilpárty


Chtěl po vás někdy policicta úplatek?
Ne nikdy
Naznačil, že by chtěl
Ano, ale nedal jsem mu ho
Ano, dal jsem mu ho
Úplatek jsem sám nabídl
Desatero účastníka dopravní nehody. 6. Pohyblivé pasažéry a přihlížející odveď do bezpečné vzdálenosti za svodidla.