My a náš Renda


Jsme s paničkou 4 holky a protože nám byl Favorit už moc malý, pořídila nám panička konečně pořádné auto :-)), které se jí líbí.

A aby jsme měly pro sebe dost místa upravila panička ještě trochu kufr, respektive jeho velikost.

Pak ještě nějaké drobnosti jako je výměna tlumičů, spojky atd., a to hned třetí den po tom co si ho dovezla domů i když v té době nefungoval jen tachometr. Teď už jen nové brzdové destičky, motorek zámku na předních dveřích u řidiče , sehnat a dát zpět el.zrcátka , místo těch co tam nyní jsou.  Jo a ještě mu chce koupit alu kola , ale zatím na žádné pěkné třináctky nenarazila. A pak už náš Reanda bude v cajku.

Jízda to je bašta, panička si ho nemůže vynachválit, jen ze začátku se s ním nemohla dohodnout , že se ve městě musí jezdit padesátkou. Ale dnes už spolu problémy nemají . Když je to nutné tak ho malinko polechtá , on hned vyrazí a v ničem nás nenechá. Postě bezva autíčko, které by už za žádné jiné neměnila.

Sice makáme na stavbách, tak její mazlík není pokaždé jako z alabastru, ale když máme aspoň jeden den volna tak mu to hned vynahradí. Pochopitelně že v době kdy my tři spíme.


Technické informace:

Renault 19 TSE phase 1

motor F3N 1,7 55kw

rok výroby 1991

předek auta - R19 16V ph1 (s výjimkou kapoty)

zadní nárazník R19 16V ph1

auto takto poupravil předchozí majitel a vypadá to moc hezky :-D


Tenhle rok dal Renda paničce trošku zabrat, brzdy, výfuk a před vánocema ještě startér. A ještě pár drobností, ale ty panička nepočítá. Ale ta alu kola mu stejně koupila. Moc si pochvaluje kluky U Blonďáků , vždy nám Rendu dají rychle do pořádku, a díky jim nepříjdeme ani o jednu šichtu.Galerie


http://www.renaultclub.cz/pictures_members/t_593_r%201%20a%20%20001.jpg


Chtěl po vás někdy policicta úplatek?
Ne nikdy
Naznačil, že by chtěl
Ano, ale nedal jsem mu ho
Ano, dal jsem mu ho
Úplatek jsem sám nabídl
Desatero účastníka dopravní nehody. 4. V případě nutnosti volej nejprve hasiče, záchrannou službu, pak policii.