My a náš Renda


Jsme s paničkou 4 holky a protože nám byl Favorit už moc malý, pořídila nám panička konečně pořádné auto :-)), které se jí líbí.

A aby jsme měly pro sebe dost místa upravila panička ještě trochu kufr, respektive jeho velikost.

Pak ještě nějaké drobnosti jako je výměna tlumičů, spojky atd., a to hned třetí den po tom co si ho dovezla domů i když v té době nefungoval jen tachometr. Teď už jen nové brzdové destičky, motorek zámku na předních dveřích u řidiče , sehnat a dát zpět el.zrcátka , místo těch co tam nyní jsou.  Jo a ještě mu chce koupit alu kola , ale zatím na žádné pěkné třináctky nenarazila. A pak už náš Reanda bude v cajku.

Jízda to je bašta, panička si ho nemůže vynachválit, jen ze začátku se s ním nemohla dohodnout , že se ve městě musí jezdit padesátkou. Ale dnes už spolu problémy nemají . Když je to nutné tak ho malinko polechtá , on hned vyrazí a v ničem nás nenechá. Postě bezva autíčko, které by už za žádné jiné neměnila.

Sice makáme na stavbách, tak její mazlík není pokaždé jako z alabastru, ale když máme aspoň jeden den volna tak mu to hned vynahradí. Pochopitelně že v době kdy my tři spíme.


Technické informace:

Renault 19 TSE phase 1

motor F3N 1,7 55kw

rok výroby 1991

předek auta - R19 16V ph1 (s výjimkou kapoty)

zadní nárazník R19 16V ph1

auto takto poupravil předchozí majitel a vypadá to moc hezky :-D


Tenhle rok dal Renda paničce trošku zabrat, brzdy, výfuk a před vánocema ještě startér. A ještě pár drobností, ale ty panička nepočítá. Ale ta alu kola mu stejně koupila. Moc si pochvaluje kluky U Blonďáků , vždy nám Rendu dají rychle do pořádku, a díky jim nepříjdeme ani o jednu šichtu.Galerie


http://www.renaultclub.cz/pictures_members/t_593_r%201%20a%20%20001.jpg


Chtěl po vás někdy policicta úplatek?
Ne nikdy
Naznačil, že by chtěl
Ano, ale nedal jsem mu ho
Ano, dal jsem mu ho
Úplatek jsem sám nabídl
Máte-li ve voze kůži, střezte se ji polít Coca Colou. Její působení kůže nenávratně poškodí. Když už se tak stane, nešetřete vodou. Ihned.


Link to old english version.