R.Espace 2.2dt v čudu

co dodat...

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
TomB
Starting member
Příspěvky: 42
Registrován: pon led 10, 2005 17:03

R.Espace 2.2dt v čudu

Příspěvek od TomB » pon dub 23, 2007 23:45

Děkuji DDT za upozornění o existenci této diskuze(tématu),a přeposílám svůj příspěvek..Zdravím a tímto se i loučím s vámi všemi Renaulťáky Espacisti....Ze soboty na neděli mi nějaký zmr.. ukradl Espace 2.2dT (rz 3S1 2791)r.v.1998co mi stál rovnou před barákem.Je(byl?) stříbrné metalízi.Stál na 6paprskovejch 17tkách RIAL Le Mans na pneu 225/40.Brzdiče byli nastříkány na žluto.Haubna a kufr má na sobě ostrůvky škrábanců po neprozřetelném útoku houbičky na nádobí tou drsnější stranou.Tažné zařízení je lehce orezlé a zásuvka"20" kolíková(německá) je zaražena pod nárazník.Pravý práh je ze spodu (asi v polovině)silně poškrábaný.Na pátých dveřích samolepky prodejce STIPP§HUBER a reklamní KN filtr.Pochybuju že někde jezdí,ale kdyby náhodou jste něco takového uviděli.Vypusťte mu pneu a zavolejte prosím linku 158... Tímto oficiálně vynáším kletbu na toho hajzla co ho sebral,ať mu do roka uhnijou všechny údy a zemře dlouhou a strašlivou smrtí!!..Nemaje peněz vracím se k Felici Pick-up a asi na dlouhou dobu....Přeji vám všem ať vás nikdy nepotká stejný (zloděj)osud jako mně.Popřemýšlejte nad zabezpečením svého Rendlika a nekupujte díly od překupníků....Hodně zdaru zmrdum smrt.....Obrázek
to je na zimácích...
Obrázek
ObrázekTyto dvě poslední fotky jsou ninější vzhled.Přední nárazník byl na levém bočním uchycení odchlíplý po menší kolizi..Za zadním "křídlem" je torzo se závitem antény od Hands free.Jo a to nejdůležitější!Na přední nápravě jsou instalovány kratší pružiny!Takže auto když stojí na rovině je silně nahrbené(auto mělo původně komplet sportovní podvozek od KN,ale vzádu mi praskla pružina tak jsou tam namontována original dlouhé)Je to krásně poznat na díře mezi pneu a podběhem.Rendl byl před 3ma tejdnama na velkém servisu.Takže jsou tam FUNGL nové kotouče,přední tlumiče,chladič vody+chladič oleje.V motoru je nainstalován kit filtru přímého sání modré barvy.Zadní sklo je silně poškrábáno od stěrače(blb předchozí majitel)-Zadní pravé světlo+okolní "plech" je lehce ale viditelně poškrábáno bíločerveně...(parkující autobus).Pod předním nárazníkem chybí černý seriový spoiler.Přední haubna začíná reznout kolem znaku a je to vidět.Letos jsem to chtěl zrovna dát do kupy...To je snad vše víc už mě nenapadá..Za jakékoliv info (či za zvíšenou pozornost na Espace)budu moc šťastný...........
TomB Espace 2.2dT

Odpovědět

Zpět na „Odcizená vozidla - pátrání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů