diagnostika Renolik

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
vasekherda
Starting member
Příspěvky: 18
Registrován: ned lis 10, 2019 02:37

diagnostika Renolik

Příspěvek od vasekherda » úte dub 23, 2024 23:22

Zdravim ostatni majitele Renaultu.
Mam prosbu nedavno jsem si koupil z Ciny nove diagnostiky jak na Renault (Renolink 1.99) tak i na PSA (Lexia alias Super Scan Manager). Bohuzel jsem naletel. Nejdrive nesla nacist CD. coz se po urcite dobe v obou pripadech vyresilo. Kdyz jsem instaloval Renolik, tak na mne vystekl antivir. Po dokonceni instalace jsem se nedokazal pripojit k autu. Cinal sdelil ze mam vypnout antivir a instalovat. Preinstaloval jsem tedy a vysledek stejny. U Lexia jsem diagnostiku ani poradne nespustil neb po startu hned zas zpadla. Vzhledem k tomu, ze cinska technicka podpora stoji za hovno (stejne jako doposud ty diagnostiky) tak mam zatim aktulane oboje nefunkcni a jako bonus mne cinan ignoruje. Ten renolink jsem zkousel na Sceniku z roku 2006

Je tu nekdo kdo si poridil taktez Renolink ve stejne verzi a funguje mu? Pokud se tu najde dobrak co by mi mohl poradit nejaky figl jak to zprovoznit budu mu vdecny.
Moc diky.

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti