Zatékání pod předním oknem

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
petrxy
Starting member
Příspěvky: 89
Registrován: pon srp 15, 2005 08:33

Zatékání pod předním oknem

Příspěvek od petrxy » pát pro 11, 2015 22:53

Ahoj, po silném dešti jsem měl na dně kabiny na levé straně doslova rybníček vody. Jak pod sedadlem řidiče, tak i za řidičem. Voda tekla do kabiny někde nad pedálama. Nemáte někdo zkušenost, kudy to mohlo být? Auto mám 12 let a toto je první problém se zatékáním.

Uživatelský avatar
Brody
Člen RCČR
Příspěvky: 37
Registrován: ned led 21, 2007 18:17
Bydliště: Krupina SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Zatékání pod předním oknem

Příspěvek od Brody » pát pro 25, 2015 16:35

stalo sa mi to isté. Pod pédálmi som mal vodu. Nakoniec som zistil že to tečie pekne popri anténe rádia zo strechy. Oprava bola taká že som anténu pretesnil silikónom pretože tam nie je žiadne tesnenie. Cca 5 minút roboty aj s cigaretou.
Renault 11 D (1988)
In memory Renault 19 TDE (1994)
Renault megane 1.9 DTI (1999)

petrxy
Starting member
Příspěvky: 89
Registrován: pon srp 15, 2005 08:33

Re: Zatékání pod předním oknem

Příspěvek od petrxy » pon led 04, 2016 06:39

Ahoj, moc se mi to nezdá. Kdyby to bylo okolo antény, očekával bych alespoň mokrý flek někde na stropě. A pod držákem střešní antény mám originál pryžové těsnění.

Uživatelský avatar
Brody
Člen RCČR
Příspěvky: 37
Registrován: ned led 21, 2007 18:17
Bydliště: Krupina SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Zatékání pod předním oknem

Příspěvek od Brody » úte led 05, 2016 23:13

Každopádne, v mojom prípade to bola antána nakoľko mi tieklo do auta dlhšie a nevedel som prísť na to odkiaľ (nemal som mokrú stropnicu), až mi raz padla kvapka rovno pred očami. Bolo to v zákrute a za silného dažďa, kvapla z toho plastu ako je stropné osvetlenie. Auto som dal do garáže, rozobral som kryt stropného osvetlenia a mal som to miesto kde prechádza anténa do kabíny mokré. Tesnenie tam ja nemám, možno aj pre to že auto bolo predchádzajúcim majiteľom striekané. Pretesnil som to silikónom a už som nepostrehol žiadnu vlahu presakujúcu do kabíny. V mojom prípade som ešte uvažoval na strešným oknom ale to je utesnené dobre. Treba zložit ten kryt osvetlenia a presvedčiť sa či je to suché lebo ja som tomu tiež nechcel veriť.
Renault 11 D (1988)
In memory Renault 19 TDE (1994)
Renault megane 1.9 DTI (1999)

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane I“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti